Понеділок, 04.12.2023, 05:16
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт про проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

у загальноосвітніх навчальних закладах Великомихайлівського району

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 19 вересня 2016 року №263/ОД  «Про організацію та проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів» відділ освіти Великомихайлівської районної державної адміністрації повідомляє, що на виконання наказу відділу освіти Великомихайлівської районної державної адміністрації від 01 жовтня 2016 року №120/ОД   у ЗНЗ Великомихайлівського району» в усіх бібліотеках 17 ЗНЗ району з 01.10 по 31.10.2016 р. відбувся Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Місячник проводився з метою сприяння зростанню престижності читання як культурної цінності, використанню потужного виховного потенціалу української літератури, застосуванню сучасних підходів до прививання навичок читання, обміну досвідом між бібліотекарями щодо його популяризації, залученню нових користувачів до бібліотек.

У загальноосвітніх навчальних закладах Великомихайліського району бібліотечні працівники із класними керівниками та учнями проводили запис в читачі учнів початкової школи, години тихого читання, конкурси малюнків, вікторини,  інтегровані виховні години, бібліотечні уроки, майстер-клас з виготовлення закладини в книжку й книжок-малюнків, акції «Подаруй книгу».

 Працівники бібліотек заохочували дітей до читання української книги, презентували творчі доробки учнів та провели: книжкові виставки: «Іван Франко-великий каменяр»,«Діти козацької матері»,«Повернусь я знов додому на стару стежину», «Зупинись на хвилинки – подивись на новинку» (Великоплосківський НВК, Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст., Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст.), круглий стіл «Книга мого дитинства» (Мигаївська ЗОШ І-ІІ ст.), конкурси малюнків (Слов’яносербський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок», Петрівська ЗОШ І-ІІ ст., Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст., Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст.), виготовлення кижок малюнків і закладок до книжок (Великоплосківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»).

Повчальними та цікавими були і книжкова мандрівка «В країні чудових уроків», і бібліотечний пікнік, бібліотечний урок для друзів книжок «Я – книжка! Я – товариш твій!», і гра-конкурс «У світі казок» для школярів початкових класів.

Учні Цебриківської ЗОШ І-ІІІ ст. стали ініціаторами фотоконкурсу «Дитина і книга».

Великоплосківський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Слов’яносербський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок"

Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ступенів 

Цебриківська ЗОШ І-ІІ ступенів

Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Мигаївська ЗОШ І-ІІ ступенів 

Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

Кіровська ЗОШ І-ІІ ст. 

Чапаївська ЗОШ І-ІІ ст.

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка