П`ятниця, 19.07.2024, 04:41
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ГенеалогіяІОАНН ГРОСУЛ-ТОЛСТИЙ


ЛЕВ                       ІВАН                   МИХАЙЛО

І. У Лева Івановича народився син Петро. Проживав в Одесі, працював кореспондентом одеської газети «Правда» (1877-1880). Автор відомих у   той час романів «Таємниці одеських катакомб», «Одеські трущоби». Помер у 1890 році.

Мав доньку Віру. Нині в Одесі проживає її син – Валерій Борисович – Ізмаїльський кафедральний собор, протоїрей Алексєєв, який має двох дітей: дочку Світлану, сина Андрія, а також онуків: Ірину та Владислава. Сьогодні викладає в Одеській духовній семінарії та являється Настоятелем храму Всіх Святих в жіночій колонії.

ІІ. У Івана Івановича народився син Василь, мав доньку Лідію, але вона втопилася у басейні (сьогодні руїни біля Великомихайлівської музичної школи), коли була маленькою. Доля Василя невідома.

ІІІ. У Михайла Івановича народився син Борис, який теж мав синів: Григорія та Бориса. У Бориса Борисовича народилися доньки Лариса і Світлана. Доля їх після революції невідома.Топоніміка


Гросулове – за іменем власника маєтку Івана Гросула. «Грос» в перекладі з молдавської мови означає «товстий», пізніше напис самого прізвища змінився і прийняв форму – «Гросул – Толстий», хоча була ще одна частина прізвища – топор, але з часом вона відпала.

Вхід на сайт
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка