Відкриття VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка у Цебриківській ЗОШ 1-111 ступенів відбулося під гаслом: « Пізнавати Шевченка – це пізнавати історію. Думати про Шевченка – це жити Шевченком, продовжувати його безсмертя в собі та дітях наших».
![](/_nw/11/s65171790.jpg)
Учні 7 та 11 класів мандрували стежками Тараса – Великого Кобзаря, видатного поета, художника, мислителя, основоположника нової української літератури. Вчителька української мови та літератури Євчук О. М. провела Шевченківську вікторину, яка охопила життєвий шлях, поетичну й художню спадщину поета. А розгадування кросвордів та ребусів допомогло згадати твори Шевченка, які стали піснями.
![](/_nw/11/s51903877.jpg)
Учителька Зінчук Н.О. підготувала літературно- музичну композицію, ознайомила учнів з виставкою творів Тараса Шевченка, провела подорож сторінками журналу "Ми не забудемо тебе, Кобзарю!".
![](/_nw/11/s24454999.jpg)
Учні виконували пісні на слова Шевченка та читали поезію. Яловчук Валентина, учениця 10 класу, прочитала власний вірш "Великий Кобзар!"
![](/_nw/11/s09519135.jpg)
Вивчати і наслідувати нашого Пророка – головний обов’язок перед ним. |