![](/_nw/11/s97554900.jpg)
10 жовтня в Цебриківській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Г. Шевченка.
Учні під керівництвом вчителя української мови та літератури Богач Катерини Анатоліївни провели урочисту церемонію про життєвий і творчий шлях поета, залучили пісенну композицію на вірші Т. Г. Шевченка.
Захід сприяв вихованню поваги не тільки до Шевченкового слова, але й спонукав до детального вивчення його життя та творчості, наголошувалася увага на цікавих фактах з біографії Шевченка як письменника, поета, художника, громадського діяча.
![](/_nw/11/s85614693.jpg) |