Люди перестають думати, коли перестають читати
Д.Дідро
З 23 по 27 листопада 2017 року в Цебриківській ЗОШ І-ІІ ступенів вчитель Богач Катерина Анатоліївна організувала та провела Тиждень зарубіжної літератури.
Учні поглибили знання з предмету, більше дізнались про життя і творчість зарубіжних письменників, підвищили інтерес до читання, взяли участь у проектах, пошуковій роботі.
![](/_nw/12/s23203695.jpg)
Розпочався тиждень святом «Запрошуємо до Країни Літературії» та рекламою виставкою «Обери книгу на свій смак». А далі учні початкових класів відвідали загальношкільний урок зарубіжної літератури, присвячений творчості Самуіїла Маршака, а в 5 класі відбувся відкритий урок «Олександр Сергійович Пушкін. Вступ до поеми «Руслан і Людмила». Синтез фольклорних і літературних елементів у творчості О. Пушкіна. Система образів. Автор».
![](/_nw/12/s49454681.jpg)
Із задоволенням учні брали учні у виставці-конкурі малюнків «Юні художники» та цікаво проходили відео та аудіо перерви.
![](/_nw/12/s55852696.jpg)
Учні мали змогу переглянути короткометражні відеоролики за творами забіжної літератури та прослуховувати аудіо записи кращих творів світової літератури.
![](/_nw/12/s59720637.jpg)
На завершення відбувся конкурс знавців зарубіжної літератури.
![](/_nw/12/s71284770.jpg)
|