У Кіровській ЗОШ І-ІІ ступенів з нетерпінням кожного року учні чекають Свято рідної мови. Є нагода показати свій талант. Усі учні від підготовчої групи до дев’ятикласників натхненно готувалися. Учителі початкових класів готували маленьких школярів. Учнів 5-9 класів підготувала вчитель української мови та літератури Свідова Галина Йосипівна.
![](/_nw/11/72189457.jpg)
Свято на тему: «Велич і краса рідної мови» пройшло цікаво, з патріотичним піднесенням. Лунали українські народні пісні та пісні про мову, учні декламували вірші про рідну українську мову, читали гуморески,виконували українські танці. Всі були в захваті від виступу ансамблю « Веселка» ( учні 5-7 класів). А учень 7 класу Гончар Олександр подарував всім чудовий настрій своїм співом і танцювальними здібностями.
![](/_nw/11/s25977533.jpg)
На закінчення свята виступив народний ансамбль «Кіровчанка». У їх виконання звучали прекрасні українські пісні.
А Українська Мова «стояла» тихенько й слухала, милувалася перлами- словами, обрамленими коштовним камінням.
Напередодні свята проведено класними керівеиками виховну годину на тему : « Українська мова – дар Божий»
![](/_nw/11/s86528672.jpg) |