19 жовтня на базі відділу освіти Великомихайлівської райдержадміністрації відбувся семінар учителів зарубіжної літератури «Використання сучасних методів та форм роботи у процесі навчання зарубіжної літератури з метою формування ключових компетентностей».
![](/_nw/11/s71143414.jpg)
Сучасний учитель та сучасний урок . Сучасні форми роботи та новий підхід до викладання зарубіжної літератури, ключові зміни в оновлених програмах та їх реалізація – саме таким проблемам приділила увагу на семінарі методист РМК Сахно Г.І. , використавши різні види роботи. Учителі працювали в групах творчо та активно, показавши професійну компетентність.
![](/_nw/11/s18972991.jpg)
![](/_nw/11/s72476682.jpg)
Досвідом роботи із сучасних форм роботи на уроках зарубіжної літератури із використання ІКТ поділилась вчитель Цебриківської ЗОШ 1-11 ступенів Богач К.А.
![](/_nw/11/s91154414.jpg)
![](/_nw/11/s12176430.jpg)
![](/_nw/11/s19300448.jpg)
Учасники семінару поділилися позитивними враженнями від семінару. Справдилися очікувані сподівання . Настрій – чудовий!
![](/_nw/11/s70230157.jpg)
|