![](/_nw/12/s44564630.jpg)
8 лютого 2018 року на базі Великоплосківської ЗОШ 1-11 ступенів відбувся районний семінар учителів російської мови та літератури, зарубіжної літератури «Використання ІКТ на уроках словесності як засіб формування ключових компетентностей».
![](/_nw/12/s15891933.jpg)
Семінар розпочався мотиваційною вправою «Формула Нової школи», яка налаштувала вчителів на творчу співпрацю та успіх. Кожен учасник семінару свідомо зауважив, що професійна компетентність учителя – важлива складова якості освіти, а впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес школи забезпечить поступовий перехід освіти на новий, якісний рівень, суттєво розширять можливості педагога та формуватимуть в учнів важливі для нашого сторіччя компетентності.
![](/_nw/12/44882246.jpg)
![](/_nw/12/s34633635.jpg)
Досвідчений педагог Бакланов Г.І. , вчитель російської мови та літератури Великоплосківської ЗОШ 1-11 ступенів підготував майстер – клас «Використання ІКТ на уроках літератури», ознайомив із творчим проектом, поєднавши літературні твори класиків із тематикою сучасних пісень . Учитель також провів відкритий урок літератури в 9 класі. Майстерність учителя та активна співпраця учнів на уроці залишила приємні враження.
![](/_nw/12/s36182181.jpg)
Цікаво та змістовно провела майстер- клас «Моделювання уроку російської мови в 6 класі з використанням гіпертексту» учитель Великоплосківського НВК Ємельянова Л.В.
![](/_nw/12/s20276912.jpg)
«Ментальні карти Coggle як сучасний інструмент для творчої діяльності вчителя та учня» - наступнє питанням семінару, яке підготувала методист РМК Сахно Г.І. Відбулася плідна співпраця учасників семінару й активне обговорення етапів створення ментальних карт та практичного застосування в методичній роботі й навчальному процесі , адже при викладанні уроків словесності інтелектуальні карти є доцільними на різних етапах уроку, а візуально укомплектований матеріал полегшує сприйняття нової інформації або стає підсумком вивченої. Це також дозволяє залучити учнів до творчого мислення, усебічного аналізу проблемного завдання та пошук його нестандартного рішення.
![](/_nw/12/s77195489.jpg)
Директор школи Чебану Т.Ф. провела екскурсію школою, показала світл, гарно оформлені кабінети, а вчитель української мови та літератури Храмова І.В. презентувала творчі досягнення та успіхи вчителів і учнів.
![](/_nw/12/s20269752.jpg)
Свої враження про семінар і відвідані уроки, емоції та побажання учасники семінару висвітлили на кольоровому аркуші паперу.
![](/_nw/12/55278693.jpg) |