![](/_nw/11/s13012520.jpg)
10 жовтня 2017 року у місті Кропивницький стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка . У сімнадцяти загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися урочистості. На свято зібралися школярі, вчителі та гості, щоб висловити глибоку шану та любов Великому Кобзарю, його творчості, У своїх виступах любителі Шевченкового слова декламували рядки його поезій, виконували пісні , з почуттям гордості та патріотизму передавали безмежну любов до України, до рідного слова.
Свято у Словяносербському НВК
![](/_nw/11/s84456954.jpg)
Урочистості у Великоплосківській ЗОШ 1-11 ступенів
![](/_nw/11/s99768385.jpg)
Свято у Вишневській ЗОШ 1-11 ступенів
![](/_nw/11/s03728658.jpg)
Цибулівська ЗОШ 1-11 ступенів
![](/_nw/11/s43733699.jpg)
Полішпаківська ЗОШ 1-11 ст.
![](/_nw/11/s07204206.jpg)
Воробіївська ЗОШ 1-11 ст.
![](/_nw/11/s15473927.jpg)
Тростянецька ЗОШ
![](/_nw/11/s37505983.jpg) |