П`ятниця, 22.09.2017, 10:08
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Квітень » 27 » Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»
08:22
Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»

       Багата  талантами Великомихайлівщина! Це ще раз підтвердили юні учасники щорічного фестивалю талантів.

      У залі Будинку дитячої та юнацької творчості 15 квітня 2016 року панувала надзвичайна атмосфера творчого піднесення, де колективи та виконавці закладів освіти району складали іспит на творчість під  час районного  фестивалю-конкурсу «Чисті роси»

   

      Учасники та організатори фестивалю отримали справжнє задоволення, адже на сцені виступали кращі з кращих.

   Даний фестиваль має на меті: виявлення талановитих і обдарованих дітей, молоді, вчителів в різних видах мистецтва (хореографічному, театральному, вокально-хоровому, музичному виконавстві, літературній творчості і т.д.) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни. Проводиться він по п,яти вікових категоріях, кожна конкурсна номінація має свої вимоги.

  

     У  фестивалі-конкурсі «Чисті роси» взяли участь 22 загальноосвітніх шкіл району та  БДЮТ. Слід відзначити, що кожен керівник готував до конкурсу свої колективи та виконавців творчо, відповідально, з ретельним підбором репертуару, сценічного та музичного оформлення.

       Для оцінювання конкурсантів застосовувалась 15-ти бальна система:

   15 балів - лауреати 1 ступеню, 

   14 балів – лауреати 2 ступеню ,

   13 балів – лауреати 3 ступеню

  

Лауреати І ступеню (15 балів)

  1. Макеєва Єлизавета (художнє виконавство) – Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
  2. Радько Анна (літературна творчість) - Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
  3. Вокальний ансамбль «Смерічка» (художнє виконавство) – Полезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Вокальний ансамбль «Світанок» (художнє виконавство) – Полезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Глігор Валерія  (художнє виконавство) – Полезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Дует «Сузір я»  (художнє виконавство) – Полезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
  7. Станіславська Анастасія  (художнє виконавство) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  8. Чорнопіщук Христина (художнє виконавство) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Анісей Карина (хореографічне мистецтво) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  10. Руснак Іванна  (хореографічне мистецтво) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  11. Іванов Антон  (хореографічне мистецтво) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  12. Богдан Олександра  (літературна творчість) – Сoше-Острівська І-ІІІ ст.
  13. Безмощук Карина  (літературна творчість) – Сoше-Острівська І-ІІІ ст.
  14. Комша Маргарита  (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
  15. Кирилюк Маргарита (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
  16. Саінсус Станіслава (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
  17. Степанова Ірина (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.
  18. Вокальний ансамбль «Горлиця» (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  19. Щербаченко Анна ( художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  20. Дацьо Юлія (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  21. Кучер Владислав (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  22. Міцько Діана (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  23. Шпак Марина (літературна творчість) – Слов яносербський НВК
  24. Чернега Катерина (літературна творчість) – Слов яносербський НВК
  25. Гунько Богдан (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.
  26. Трифонова Юлія (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.
  27. Аксьонов Василь (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.
  28. Куценко Світлана (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.
  29. Волкова Христина(літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  30. Вокальний ансамбль «Струмочок» (художнє виконавство) – Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст.
  31. Хор «Домісолька» (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК
  32. Єлісєєва Софія (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК
  33. Тилкова Віталіна (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК
  34. Тихончик Анастасія (літературна творчість) -Великомихайлівський НВК
  35. Майновецька Іоанна (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК
  36. Вокальний ансамбль «Веселі дзвіночки» (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК
  37. Вокальний ансамбль «Едельвейс» (художнє виконавство) - Великомихайлівський НВК
  38. Кравченко Тетяна (літературна творчість) - Великомихайлівський НВК
  39. Городецька Єлизавета (художнє виконавство) – Новоселівський НВК
  40. Михальчук Сніжана (літературна творчість) – Новоселівський НВК
  41. Кабанюк Ольга (літературна творчість) – Кіровська ЗОШ І-ІІ ст.
  42. Беспалько Зорина (художнє виконавство) – Кіровська ЗОШ І-ІІ ст.
  43. Тісевич Альона (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.
  44. Шарканян Оксана (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.
  45. Драгунов Іван  (літературна творчість) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  46. Кононенко Яна (літературна творчість) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  47. Сухенко Тетяна (декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  48. Дмитрієва Анастасія (декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  49. Борох Інна (декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  50. Польнау Генадій  (образотворче мистецтво) –Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  51. Мініч Іван (образотворче мистецтво) –Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  52. Куфай Руслана (образотворче мистецтво) –Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  53. Широкоступ Олександра (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  54. Трухан Вікторія (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  55. Янчук Ганна (літературна творчість) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  56. Витичак Яна (літературна творчість) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  57. Зітинюк Марина (художнє виконавство) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
  58. Цуканова Алла (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  59. Рогозінська Тетяна (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  60. Андреєва Валентина (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  61. Армаш Максим  (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  62. Лиса Вікторія (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  63. Шаталіна Вікторія (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  64. Саксіна Христина  (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  65. Тирба Марина (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  66. Бондар Марина (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  67. Бочарова Тетяна (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  68. Фінк Тетяна (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  69. Колос Світлана (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  70. Двоєнкіна Віталіна (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  71. Костенко Ірина (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  72. Рорбах Анастасія  (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  73. Штирбул Іван  (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  74. Тюхтій Владислав (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  75. Гребенщиков Владислав  (театральне мистецтво) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

  

Лауреати ІІ ступеню (14 балів)

  1. Шаповалова Анастасія  (літературна творчість) - Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
  2. Палига Микола  (літературна творчість) – Сoше-Острівська І-ІІІ ст.
  3. Петрушенко Олена  (літературна творчість) – Сеше-Острівська І-ІІІ ст.
  4. Дубровіна Тетяна (літературна творчість) – Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.
  5. Сливка Олеся (літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  6. Колеснікова Наталія(літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  7. Крецу Дар я (літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  8. Семидєтнова Дар я(літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  9. Жук Оксана(літературна творчість) – Великоплосківський НВК
  10.  Вигорницька Карина  (художнє виконавство) Великомихайлівський НВК
  11. Бурка Ірина (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.
  12. Кохановська Олена (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.
  13. Доценко Аліна (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  14. Бакреу Вероніка (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  15. Васильєва Христина (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  16. Гурт «Смайлики» (хореографічне мистецтво) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.
  17. Кіосе Христина (художнє виконавство) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
  18. Ярушевська Аліна (хореографічне мистецтво) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.
  19. Луценко Ольга (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  20. Якимчук Наталія (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  21. Руда Валерія (художнє виконавство) – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  22. Таран Аліна  (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст
  23. Обухов Дмитро (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  24. Антоненко Олександр (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  25. Саксіна Карина  (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лауреати ІІІ ступеню (13.балів)

       1.  Бондаренко Дар я (художнє виконавство) – Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

       2.  Чоботюк Максим (літературна творчість) – Великоплосківський НВК

       3.  Вацюк Тетяна (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.

  1. Миронова Діана (літературна творчість) – Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст.
  2. Дехтяренко Ганна (художнє виконавство) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  3. Міщенко Наталія  (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  4. Галишина Катерина  (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  5. Кухта Софія  (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  6. Славова Лілія (літературна творчість) – Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  7. Палій Ганна (художнє виконавство) – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  8. Армаш Ілона (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.
  9. Постолакі Наталія (літературна творчість) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
  10. Присяжнюк Ольга (художнє виконавство) – Великозименівська ЗОШ І ст.
  11. Арама Жанна (художнє виконавство) – Великозименівська ЗОШ І ст.
  12. Вінник Кирил (літературна творчість) - Великозименівська ЗОШ І ст.

 Кращі із кращих в цьому році готують відеозаписи виступу та запрошені до участі в обласному(заочному) турі фестивалю дитячої та юнацької   творчості

«Юні таланти твої, Одещино!», який відбудеться в травні місяці в м.Одеса
      Дякуємо всім педагогам за гарну підготовку дітей та учням, які брали участь у конкурсі. 

     Дерзайте, ви талановиті!

   

 

 

Переглядів: 221 | Додав: dan_ksusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка