Вівторок, 21.11.2017, 06:40
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Травень » 11 » Районна виставка «Знай і люби свій край »
13:52
Районна виставка «Знай і люби свій край »

У районному Будинку дитячої та юнацької творчості склалася добра традиція – завершувати черговий навчальний рік виставкою декоративно-ужиткової творчості та початково-технічного моделювання.

  

Даний захід проводиться з метою розвитку, популяризації та пропаганди технічної творчості і народних промислів серед учнівської молоді, а також підбиття підсумку досягнень учнів навчальних закладів освіти району та вихованців БДЮТ за період навчального року.

На виставку були представлені вироби з соломки, дерева, бісеру, художня вишивка, писанкарство, ізонитка, оригамі та ін..

Все це зроблено умілими руками гуртківців БДЮТ та учнями Новоселівського НВК, Великоплосківського НВК, Великоплосківської ЗОШ І-ІІ ст., Тростянецької ЗОШ І-ІІІ ст., Першотравневої ЗОШ І-ІІІ ст., Гребениківської ЗОШ І-ІІІ ст., Полішпаківської ЗОШ І-ІІ ст., Воробіївської ЗОШ І-ІІ ст.

  

Кожна робота заслуговує на гарні слова, тому переможців багато:

  1. Никифоренко Ольга (9 кл.) – Поліношпаківська ЗОШ І-ІІ ст..
  2. Чорбу Аліна (7 кл.) – Поліношпаківська ЗОШ І-ІІ ст..
  3. Луценко Ольга (6 кл.) – Поліношпаківська ЗОШ І-ІІ ст
  4. Шемеленець Любов ( кл.) –Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст..
  5. Ільїна Марія (7 кл.) – Великоплосківський НВК
  6. Жук Оксана (6 кл.) - Великоплосківський НВК
  7. Крецу Дарія (8 кл.) - Великоплосківський НВК
  8. Сливка Олеся (2 кл.) - Великоплосківський НВК
  9. Колективна робота (8 кл.) – Великоплосківська ЗОШ 1-11ст
  10. Калиновська Настя (11 кл) - Гребениківська ЗОШ І-ІІІ
  11. Мелека Лев (6 кл) - Гребениківська ЗОШ І-ІІІ
  12. Цуканова Христина (1 кл.) – Тростянецька ЗОШ 1-111ст
  13. Шульгіна Діана (6 кл.) – Тростянецька ЗОШ 1-111ст
  14. Тиханська Настя (9 кл.) – Тростянецька ЗОШ 1-111ст
  15. Чорба Анна (9кл) – Новоселівський НВК
  16. Гнідка Микита (9кл) – Новоселівський НВК
  17. Михальчук Сніжана (9кл) – Новоселівський НВК
  18. Матіїв Роман (9кл) – Новоселівський НВК
  19. Городецька Єлизавета (8кл) – Новоселівський НВК
  20. Вітковський Богдан (1кл) – Новоселівський НВК
  21. Лаговська Карина (кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.
  22. Кохановська Олена (кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст
  23. Шиналь Ірина (кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст
  24. Шарканя Валентин (8 кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.
  25. Колективна робота (1кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.
  26. Тісевич Ілля (7 кл) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст
  27. Запеску Алла ( 5 кл.) – Великомихайлівський БДЮТ
  28. Лисюк Олександр (5 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  29. Хоменко Дмитро (6 кл. ) - Великомихайлівський БДЮТ
  30. Флоря Денис (4 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  31. Самонов Дмитро (4 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  32. Наумова Марія (3 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  33. Бондаренко Дарія (4 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  34. Тихончик Єгор (2 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  35. Кривошеєва Наталя (9 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  36. Довгошей Дарія ( 1 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  37. Стояновська Валерія (3 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ
  38. Макеєва Євгенія (1 кл.) - Великомихайлівський БДЮТ

Експонати переможців районної виставки 5 травня 2017 року були представлені на обласну виставку ДПТ та ПТМ .

   

 

Переглядів: 113 | Додав: dan_ksusha | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка