П`ятниця, 22.09.2017, 10:11
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2015 » Жовтень » 7 » Районна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»
14:13
Районна виставка досягнень юних натуралістів «Щедрість рідної землі»

      З метою пропаганди серед молоді охорони природи; ознайомлення з досягненнями педагогів та вихованців у галузі еколого-натуралістичної освіти; підсумків роботи у галузі біології, екології та сільського господарства щорічно у Великомихайлівському Будинку дитячої та юнацької творчості проходить районна  виставка "Щедрість рідної землі".

   Це справжнє осіннє свято, до якого учні готуються завчасно: збирають найкращі, незвичайні, чудернацькі овочі та фрукти. І завдяки допомозі вчителів , батьків та творчій уяві, діти представили справжні шедеври майстерності. . Із року в рік безмежній фантазії виконавців немає меж.

 Гарбузи перетворилися в карети та човни, овочі на веселих чоловічків а зерно та насіння в прекрасні картини.

   Загальноосвітні навчальні заклади продемонстрували найкращий досвід творчої та практичної діяльності учнів. У виставці «Щедрість рідної Землі», яка проходила на базі районного БДЮТ, взяли участь 16 навчальних закладів

( Великоплосківський НВК,  Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст, Новоселівський НВК, Гребіницька ЗОШ І-ІІІ ст,  Полезненська ЗОШ І-ІІІ ст, Кіровська ЗОШ І-ІІ ст, Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст, Чапаєвська ЗОШ І-ІІ ст, Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст,   Соше – Острівська ЗОШ І-ІІІ ст,  Словяносербський НВК,   Мигаївська ЗОШ І-ІІ ст, Великомихайлівський НВК, Великомихайлівська ЗОШ  №2, Петрівська ЗОШ 1-111ст,  Великоземенівська ЗОШ 1-11ст Великомихайлівський БДЮТ) .

    За підсумками  районного журі переможцями (1 місце) виставки стали: 

-Бурлаченко Альона (8 кл.) – Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст..

-Машкевич Назар (4 кл.) – Кіровська ЗОШ І-ІІ ст..

-Дуркалець Ольга (1 кл.) – Великокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст..

-Таран Аліна (3 кл.) – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Постіка Данило(3 кл.) – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Панченко Галина(3 кл.) – Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Малерик Олександр (6 кл.) – Великомихайлівська ЗОШ І-ІІІ ст№2

-Труханов Кирило (1 кл.) – Великоплосківський НВК

-Труханов Владислав (4 кл.) – Великоплосківський НВК

-Мисько Ігор (9 кл.) – Соше-Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Дзюба Євгенія (2 кл.) – Соше-Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Кожанова Світлана (9 кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Калиновська Анастасія (9кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Гурковська Поліна (9кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Герега Анна (5кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Сергатенко Констянтин(4кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Руссу Микола(4кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Кумайгородський Віктор(4кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Флоря Денис(4кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Флоря Данило(4кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Губенко Дарія(2кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

-Почекаєва Анастасія(6кл.) – Великомихайлівський БДЮТ

     Експонати переможців  були представлені 7 жовтня 2015 року на обласній виставці за адресою: м. Одеса, вул..Тіниста,2.

Вітаємо переможців та бажаємо нових творчих досягнень.

Переглядів: 187 | Додав: dan_ksusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка