Понеділок, 29.05.2017, 21:06
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Квітень » 25 » ЧИСТІ РОСИ
15:36
ЧИСТІ РОСИ

Багата талантами Великомихайлівщина! Це ще раз підтвердили юні учасники щорічного фестивалю талантів.

У залі Будинку дитячої та юнацької творчості 6,7 квітня 2017 року панувала надзвичайна атмосфера творчого піднесення, де колективи та виконавці закладів освіти району складали іспит на творчість під час районного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси»(фестиваль «Юні таланти твої, Одещино!»)

   

Учасники та організатори фестивалю отримали справжнє задоволення, адже на сцені виступали кращі з кращих.

Даний фестиваль має на меті: виявлення та підтримку талановитих дітей та молоді в різних видах жанру та мистецтва (хореографічному, театральному, вокально-хоровому, музичному виконавстві, літературній творчості та образотворчо-ужитковому), сприянню подальшому розвитку їх обдарувань, залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та формуванню творчої еліти України. Проводиться він за трьома віковими категоріями, кожна конкурсна номінація має свої вимоги.

Для оцінювання конкурсантів застосовувалась 15-ти бальна система.

Звання «Лауреат І ступеню» ( 15 балів) здобули - 53 учасника, «Лауреат ІІ ступеню» (14 б.) – 60 учасників, «Лауреат 3 ступеню» (13 б.) – 6 учасників.

До складу журі увійшли: викладачі дитячої музичної школи О.В.Бігун та Кузюк В.О., методисти РВО райдержадміністрації О.А.Тилкова та Т.І. Бондаренко, директор БДЮТ Н.І.Чернецька та методист БДЮТ В.М.Петрейко.

У фестивалі-конкурсі «Чисті роси» взяли участь 19 загальноосвітніх шкіл району, дитяча музична школа та БДЮТ. Слід відзначити, що кожен керівник готував до конкурсу свої колективи та виконавців творчо, відповідально, з ретельним підбором репертуару, сценічного та музичного оформлення.

Переможці районного етапу фестивалю будуть нагороджені дипломами відділу освіти районної державної адміністрації та дипломами відділу освіти, культури і туризму Великомихайлівської селищної ради.

Відеозаписи лауреатів 1 ступеню (15 балів) з різних видів та жанрів мистецтва подані 14 квітня 2017 року на розгляд обласному журі фестивалю до обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

У рамках фестивалю проходила виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Найкращі роботи відібрано для участі в обласній виставці, яка відбудеться в квітні 2017 р. за адресою: Одеський обласний гуманітарний центр позашкільної освіти та виховання, науково-технічний підрозділ. м Одеса, Троїцька, 37-а.

Дякуємо всім педагогам за гарну підготовку дітей та учням які брали участь у конкурсі.

Дерзайте, ви - талановиті!

 

 

 

Лауреати І ступеню - (15 балів)

-Макеєва Єлизовета (художнє виконавство) – Великомихайлівський НВК« ЗОШ І-ІІІ ст.-д /с»

-Радько Анна (літературна творчість) – Великомихайлівський НВК « ЗОШ І-ІІІ ст.-д /с»

-Ваховська Софія (художнє виконавство) – Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

-Головацька Катерина (художнє виконавство) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Чорнопіщук Христина (художнє виконавство) – Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Ніколаєва Олександра (літературна творчість) – Сoше-Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Палига Микола (літературна творчість) – Сoше-Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Комша Маргарита (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Рябушенко Ігор (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Степанова Ірина (художнє виконавство) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Вокальний ансамбль «Горлиця» (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Дацьо Юлія (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Кучер Владислав (художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Лупша Софія (хореографічне мистецтво) – Слов’ яносербський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»

-Рязанов Ярослав (хореографічне мистецтво) – Слов’яносербський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»

-Чернега Катерина (літературна творчість) – Слов’ яносербський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д/с»

-Трифонова Юлія (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Євсєєва Віра (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Куценко Світлана (літературна творчість та художнє виконавство) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Дорофеєва Тетяна(літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст –д/с»

-Слівка Олеся (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.–д/с»

-Вокальний ансамбль «Струмочок» (художнє виконавство) – Цебриківська ЗОШ І-ІІ ст.

-Майновецька Іванна (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»

-Кравченко Тетяна (літературна творчість) - Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»

-Недоступ Анастасія (літературна творчість) - Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.. – гімназія»

-Петрівський Максим (літературна творчість) - Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія»

-Присяжнюк Валерія (літературна творчість) - Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.. – гімназія»

-Михальчук Сніжана (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) – Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.–д/с»

-Матіїв Роман (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) – Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с»

-Плєханов Андрій (хореографічне мистецтво) – Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

-Голубова Марія (хореографічне мистецтво) – Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

-Семидетнова Ганна(образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) -Великоплосківська ЗОШ І-ІІ

-Форості Дмитро (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) -Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст

-Гуслякова Тетяна (літературна творчість) - Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

-Тісевич Альона (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Вінник Діана (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Чачюнь Ольга (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Польнау Генадій (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) –Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Куфай Руслана (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) –Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Борох Інна (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Ніколаєску А. (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Сухенко Тетяна (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Васильєва Христина (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Борзова Надія (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Полтарецька Анна (літературна творчість) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Зітинюк Марина (літературна творчість та художнє виконавство) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Харківський Михайло (літературна творчість) - Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Плакущенко Дарія (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Вінник Богдан (літературна творчість) – Великозименівська ЗОШ І ст.

-Стояновська Валерія (декоративно-ужиткове мистецтво) – Великомихайлівський БДЮТ

-Хоменко Дмитро(декоративно-ужиткове мистецтво) – Великомихайлівський БДЮТ

-Лисюк Олександр (декоративно-ужиткове мистецтво) – Великомихайлівський БДЮТ

-Дитячий фольклорний ансамбль «Барви» (художнє виконавство) – Великомихайлівська ДМШ

 

Лауреати ІІ ступеню - (14 балів)

-Зволінська Вікторія (літературна творчість) –– Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..-д/с».

-Гончаренко Марія (літературна творчість) –– Великомихайлівський НВК« ЗОШ І-ІІІ ст.-д /с».

- Чудіна Ганна (літературна творчість) – Сoше-Острівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Саінсус Станіслава (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Кирилюк Маргарита (літературна творчість) – Новоолександрівська ЗОШ І-ІІ с

-Щербаченко Анна ( художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Шиян Роман ( художнє виконавство) – Новоборисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Барабаш Катерина (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Бурлаков Сергій (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Баєв Олександр(літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Аксьонов Василь (літературна творчість) – Тростянецька ЗОШ І-ІІІ ст.

-Стародубцева Катерина (літературна творчість) – Великоплосківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Колеснікова Наталія (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Крецу Дар’ я (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.–д/с»

-Семидєтнова Дар’ я (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Жук Оксана (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Блінова Марія (літературна творчість) – Великоплосківський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Кожанова Христина (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Семидєтнова Варвара (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.–д/с»

-Чоботок Максим (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Іванов Ярослав (літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Цуканова Христина(літературна творчість) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст.–д/с»

-Єгорова Олена (художнє виконавство) – Великоплосківський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст..–д/с»

-Вокальний ансамбль «Едельвейс» (художнє виконавство) - Великомихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – гімназія»

-Хор «До Мі Солька» (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Єлісєєва Софія (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Тилкова Віталіна (літературна творчість та художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Леткеман Герман (літературна творчість) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Царалунга Владислав (літературна творчість) –Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Лишавська Злата (літературна творчість) –Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Малерик Анастасія (літературна творчість) –Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Попович Марина (літературна творчість) –Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст– гімназія»

-Мітін Єгор (літературна творчість) –Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Дует «Первоцвіт» (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Городецька Єлизавета (художнє виконавство та літературна творчість) – -Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст – д/с»

-Городецька Катерина (літературна творчість) - Новоселівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.. – д /с»

-Дубровіна Тетяна (літературна творчість)- Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

  • Юлія (літературна творчість)- Великоплосківська ЗОШ І-ІІ ст.

-Держула Вікторія (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Руснак Єгор (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Чумак Ульяна (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Кохановська Олена (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Бриндзя Аліна (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Миронова Діана (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Вацюк Тетяна (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Бурка Ірина (літературна творчість) – Воробіївська ЗОШ І-ІІ ст.

-Драгунов Іван (літературна творчість) – Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

  • А. (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво)- Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Доценко Аліна (художнє виконавство) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Бакреу Вероніка (літературна творчість) – Цибулівська ЗОШ І-ІІ ст.

-Гурток «Грація» (хореографічне мистецтво) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Геута Максим (образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Шемелінець Любов (образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Гонтаренко Олександр (образотворче мистецтво та декоративно-ужиткове мистецтво) – Першотравнева ЗОШ І-ІІІ ст.

-Таран Аліна (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст

-Саксіна Христина (літературна творчість) – Великокомарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

-Саксіна Карина (літературна творчість) - Великокомарівський «ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

-Чернігівська Уляна (літературна творчість) – Великокомарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

-Арама Жанна (художнє виконавство) - Великозименівська ЗОШ І ст..

-Присяжнюк Ольга( художнє виконавство) - Великозименівська ЗОШ І ст..

 

Лауреати ІІІ ступеню - (13 балів);

-Дригова Евеліна (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Майновецький Іван (художнє виконавство) -Великомихайлівський НВК«ЗОШ І-ІІІ ст – гімназія»

-Александровська А. (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво) --Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Копищик К. (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво)- Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Литвин К. (образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво)- Цебриківська ЗОШ І-ІІІ ст.

-Панченко Дарія (літературна творчість) Гребениківська ЗОШ І-ІІІ ст

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 43 | Додав: dan_ksusha | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка