Понеділок, 18.06.2018, 17:06
Відділ освіти Великомихайлівської РДА
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Лисюк Ростислав 

Лисюк Ростислав Сергійович народився 25 квітня 2002 року в смт Велика Михайлівка Одеської області.  Навчається в 7-Б класі Великомихайлівського НВК «ЗОШ 1-111 ступенів-гімназія», відверто кажучи, з великим бажанням, і тому Ростислав має глибокі й міцні знання. В 3 класі склав першого вірша. Багато читає. Поглиблено вивчає українську та англійську мови. Навчає української – вчитель вищої категорії, « вчитель-методист» Хоптова Олена Іванівна.

 Ростислав є активним учасником та переможцем районних, обласних та Всеукраїнських  мовно-літературних конкурсів: з 3 класу-активний учасник та призер Міжнарордного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, з 5 класу – Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Його досягнення: перемога в обласному конкурсі дитячої творчості серед учнів 4-5 класів «Відгук на сучасну дитячу прозу»(2012р., 2013р.- 11 місце), 1 місце о обласних Міжнародних конкурсах з української мови імені Петра Яцика у 2011, 2012, 2013 роках та переможцем  ІV (Фінального) етапу Конкурсу в 2011, 2013.  Три роки поспіль отримує перемогу на обласному рівні  - 1 місце в 1V та V Міжнародних мовно-літературних конкурсах  імені Тараса Шевченка, і два роки поспіль посідає  ІІ місце в 1V етапі Конкурсу.

         Захоплюється Ростислав не лише літературою, а й  музикою, співом, велоспортом, плаванням, архітектурою, любить малювати , займається спортивно-бальними танцями. У 2014 році став срібним призером фестивалю-конкурсу спортивного танцю «Одеська осінь».

Дуже люблять Ростислава однокласники та вчителі. Він ніколи не ображає однолітків, тому що сам розсудливий і з добрим серцем.  А виховують в сім’ї Ростика поваги й любові  до менших і старших за віком. Разом з мамою хлопчик вирощує кімнатні квіти, а з бабусею порається по господарству, та й батькові допоможе в ремонті техніки. Це не завадить Ростиславу брати участь у позакласних заходах та різноманітних конкурсах  «Кришталева сова», «Колосок», «Бобер», «Кенгуру».  

Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Корисні посилання
Україна, Одеська область, смт. Велика Михайлівка